BEZMAKSAS* PIEGĀDE UN BEZMAKSAS ATGRIEŠANA!

GARANTIJA

Visām precēm tiek piemērota 2 gadu garantija, ja tiek ievēroti zemāk minētie noteikumi:

APAVU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. Apavus noteikti ,aizvēlas atbilstoši pēdas formai un izmēram, lai kāja netiktu saspiesta.
2. Noteikti jālieto apavu lāpstiņu, velkot apavus, lai nesaplīstu papēža vīles.
3. Jaunus zābakus jaapstrāda ar tam paredzētu  aizsarglīdzeki, lai pasargātu  no ārējas vides ietekmes. Mitrā laikā apavus  ieteicams apstrādāt vairākas reizes nedēļā.
4. Dabīgas ādas zābakus jākopj ar tiem paredzētiem līdzekļiem: mitru salveti vai tīrīšanai  paredzētu balzāmu.Ar ūdeni mazgat nedrikst!
5. Dabīgas ādas zābaki jāsaudzē no lietus un nedrīkst valkāt izmirkušus.
6. Apavus ieteicams žāvēt istabas temperatūrā. Nežāvēt ādu pie atklātas uguns, radiatoriem vai krāsns, jo āda paliks sausa, cieta un sāks lūzt.
7. Sezonas apavi paredzēti valkāšanai ne zemākā temperatūrā ka -5 grāgu aukstumā.
8. Lakādas un gaišas šas ādas apavi, saules staru iedarbībā var mainīt krāsu.
9. Apavus, kas izgatavoti no gumijas (vai uz gumijas bāzes) nav ieteicams mazgāt veļas mašīnā.
10. Nedrīkst šādus apavus uzglabāt lielā karstumā vai tiešos saules staros.
11. Nežāvet zābakus uz radiatoriem, nelietot citas žāvēšanas ierīces- augstas temperatūras ietekmē apavi var deformēties( mainīties izmērs).
12. Ieteicams pastāvigi uzraudzīt apavu stāvokli un veikt savlaicīgu apkopi.
13. Sargāt apavus no asiem priekšmetiem, kas var sabojāt apavu virsmu, kā arī no ķīmiskiem produktiem, skābēm, šķīdinatajiem u. t. t.
14. SVARĪGI. Tādi defekti kā papežu nodilums, apavu nolietojums, vai defekti, kas radušies neievērojot  apavu kopšanas noteikumus, kā arī nenozīmīgi defekti, kas neietekmē apavu valkāšanu, netiks uzskatīti par brāķi.
15. Garantija netiek piemērota sīkiem  remontiem, kas nepieciešami dekoratīvu detaļu nomaiņai.
16. UZMANĪBU. Garantija neattiecas uz apavu dekoratīvajiem elementiem: sprādzēm, mežģīnēm, spīguļiem, krellēm un tā tālāk.
17. Nauda netiek atgriezta, ja apavi jau tika valkāti, bet nebija Jums atbilstošs izmērs, modelis, vai apavi nav ērti valkāšanai.
18. Nevalkāti apavi var tikt atgriezti 14 dienu laikā, aizpidot el. preces atgriešanas formu. 

Atgriežot apavus nepieciešama uzrādīt   pirkuma čeku.


 ĀDAS/ ZĀDASMŠAS IZSTRĀDĀJUMU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. Informējam, ka visi adas izstrādājumi( apģērbs, galantērija) var nedaudz krāsot.
2. Ir ieteicams ādas izstrādājumus tīrīt,barot, spodrināt tikai pēc tīrīšanas no putekļiem. Lai saudzētu apavu, tos ieteicams uglabāt maisā, kas pagatavots no kokvilnas vai lina auduma; pakarot uz pakaramā tumšā, vesā vietā.
3. Ādas izstrādājumiem ir plāna aizsargkārta, tāpāc nebātu ieteicams tos tīrīt pārāk bieži Iegādājoties jaunu adas izstrādājumu ieteicams to pārklāt ar speciālu aizsarglidzekli.
4. Izmēģināt ādas izstrādājumu kopšanas līdzekli būtu ieteicams no iekšpuses ( apkakles vai kabatas iekšējas šuves)
5. Nav ieteicams ādas izstrādājumus valkāt lietainā laikā.Nespējot izvairities no valkāšanas lietainā laikā, ieteicams  apģērbu nosusināt ar mīkstu salveti  un žāvet istabas temperatūrā, pakarot uz pakaramā tālāk no siltumu izstarojošām ierīcem.
6. Krāsota āda var zaudēt savu krāsu tiešu saules staru ietekmē.
7. Izstrādajumiem no ādas, zamšādas un velūra bieži novalkājas apkakles un aproces. Tas notiek tāpēc, ka izstrādājums ir tiešā saskarē ar cilvēka ādu. Tādus apģērbus ir ieteicams bieži tīrīt ar īsu saru birstiti.Krokainas, izbalējušas un netīras vietas ieteicams tīrīt ar speciālu birstīti , dzēšgumiju vai kaučuka gumiju.
8. Porainu, mikstu adu ieteicams tīrīt ar mīkstu speciālu drāniņu. Tā notīra netīrumus un piedod tai dzīvīgāku izskatu.
9. Ādas izstradajumus reizēm ieteicams patīrīt ar glicerīnu, jo īpaši piedurknes un apkakles- tas piedos spīdumu.
10. Aitādu ieteicams regulāri no iekšpuses tīrīt ar mikstu, mitru lupatiņu vai suku, jo aitādai ir  tendence mest spalvu, atstajot uz gaiša apģērba spalvu.
11. Iegādajoties jaunu zamšādas apģērbu, ieteicams to izsūkt ar putekļu sūcēju, lai savāktu putekļus, kas radušies ražošanas procesā.
12. Zamšadas svārkus un bikses ir ieteicams karināt uz speciāliem, tam paredzētiem pakaramajiem, pakarot aiz jostas, lai neveidotos krokas.
13. Pieversiet uzmanību ādas kopšanas lidzekliem, lai nenodarītu kaitējumu-lietojiet tikai pārbaudītus un ieteiktos ādas izstrādājumu kopšanas līdzekļus!


ROKASSOMIŅU/ MAKU LIETOŠANAS NOTEIKUMI  

1. Ādas  rokassomiņu un maku kopšanai ir speciāli kopšanas līdzekļi, no kuriem visizplatītākie ir ādas kopsanas gēli vai losjoni. Tie abi ir paredzēti ādais aizsardzībai no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. To iedarbība ir līdzīga- rokassomiņas ādu parklāj ar aizsargslāni, kas rokassomiņas/ maka ādu vai zamšādu pasargā no mitruma, izbalēšanas, nodiluma un izžušanas.
2. UZMANĪBU! Šos līdzekļus jāuzklāj tikai uz absolūti tīras somas/maka ādas. Ar  aizsarglīdzekļiem soma/maks jāapstrādā tūlīt pēc iegadāšanās, ja tie nav bijuši lietošanā. Ja somu/ maku jau esat lietojis, tad pirms aizsarglīdzekļa lietošanas  tos jāattīra no netīrumiem un putekļiem un tikai tad jāuzklāj aizsarglīdzekļi uz iepriekš attīrītas somas/maka .
3. Somu/ maku, kuru nelietojiet, nedrīkst uzglabāt citos priekšmetos, jo somas/ maka ādai ir jāelpo.
4. Lai soma/maks ( pagatavoti no ādas vai citiem rūpniecībā izmantojamiem materiāliem) nezaudetu savu formu, to būtu jatur vertikalā stavokli. Lai tie nenoputētu, vajadzētu tos uzglabāt speciāla aizsargplēvē vai kokvilnas parvalkā.
5. Neuzglabājiet somā/makā( pagatavotā no ādas vai citiem rūpniecībā izmantojamiem materiāliem) asus un spicus priekšmetus. Ja Jums nav rakstāmpiederumu penālis, parūpējieties, lai rakstāmpiederumiem būtu vāciņi. Lodīšu un tintes pildspalvas var atstāt tintes traipus.  
6. Manikīra piederumus vienmēr uzglabājiet kosmētikas somiņā.
7. Visus asos priekšmetus- atslēgas, telefona piederumus un tamlīdzīgi- uzglabājiet tam paredzētos makos vai kastītēs.
8. Nekādā gadījumā nepārkraujiet somu( pagatavotu no ādas vai citiem rūpniecībā izmantojamiem materiāliem). Rokassoma vai tās rokturis var saplīst no pārak liela svara.
9. Nekad nepieskarieties somai/makam ( pagatavotam no ādas vai citiem rūpniecībā izmantojamiem materiāliem), ja Jums ir ar krēmu vai losjonu ieziestas rokas. Mazgājiet rokas, līdz kosmētikas līdzeklis nav iesūcies Jūsu ādā.
10. Neatstājiet savu somu/maku ( pagatavotu no ādas vai citiem rūpniecībā izmantojamiem materiāliem) tiešo saules staru ietekmē.


Bezmaksas stilista konsultācija